N°1 w mieście!

Spróbuj i przekonaj się sam

Restauracja Ursus

Szukasz restauracji w Ursusie, w której w miłej i kulturalnej atmosferze zjeść będziesz mógł coś smakowitego? Serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z menu restauracji U Pizzera, która specjalizuje się w kuchni włoskiej przygotowując chrupiącą, smakowitą pizzę, która uwielbiana jest przez wszystkich naszych Klientów!
W naszej restauracji zlokalizowanej przy ul. Chełmońskiego 2 w warszawskim Ursusie zjeść możesz jedną z ponad 40 pizz, które przygotowujemy według sprawdzonego i bardzo dobrego przepisu. Zatrudniając najlepszych kucharzy, doskonałych kelnerów i korzystając z rzeczywiście świeżych i starannie wyselekcjonowanych składników możemy być pewni, że jesteśmy w stanie zapewni Ci obsługę i jedzenie na najwyższym poziomie.
restauracja Ursus
Nasza restauracja w Ursusie w Warszawie to doskonały pomysł na odwiedzenie miejsca, w którym zjeść można świetny obiad, przy jedzeniu porozmawiać można z przyjaciółmi. Nasza restauracja równie dobrze spisuje się jako miejsce na randkę z kolacją.
Oprócz pizzy zamówisz u nas wybrany napój, który podamy Ci do pizzy, o której długo będziesz pamiętał chętnie do nas wracając.
Dodatkowo chcieliśmy Cię poinformować, że nasza restauracja oferuje swoim Klientom dowóz jedzenia. Jeśli nie masz czasu na odwiedzenie restauracji w Ursusie, to koniecznie zdecyduj się na zamówienie naszej pizzy z dowozem. Możesz zrobić to telefonicznie lub przez stronę internetową. Pizzę dowieziemy Ci szybko i sprawnie pozwalając na to, abyś zjadając coś pysznego zaspokoił swój głód!

Zadzwoń do restauracji w Ursusie: 791 919 779 lub 22 244 57 75