N°1 w mieście!

Spróbuj i przekonaj się sam

Obiady Ursus

Masz dość stania w kuchni? Nie masz czasu, aby przygotować dzisiejszy obiad? Zaskoczyło Cię coś i potrzebujesz zjeść coś na zamówienie? Świetnie trafiłeś, jeśli chcesz zamówić dobry obiad w Ursusie, to serdecznie zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty, w ramach której przygotujemy dla Ciebie smakowitą pizzę, która świetnie sprawdzi się jako posiłek obiadowy!
Wiemy, że każdy z nas ma swoje ulubione smaki. Z tego też powodu zadbaliśmy o to, aby w naszym menu każdy był w stanie znaleźć coś dla siebie. U Pizzera zamówić możesz ponad 40 różnych rodzajów pizz, które mocno się pomiędzy sobą różnią. Jesteśmy przekonani, że odpowiednie dla siebie pizze znajdzie tu zarówno zwolennik szynki, salami, kurczaka, warzyw czy serów. Wystarczy dokładnie zapoznać się z naszym menu, aby mieć szansę na zamówienie smakowitego obiadu z dostawą w Ursusie.
Wszystkie nasze pizze przygotowywane są w trzech różnych rozmiarach, dzięki czemu wielkość zamawianego obiadu dostosować można to potrzeb swoich lub swoich współtowarzyszy. Warto również zauważyć, że do każdej zamawianej u nas pizzy otrzymasz całkowicie bezpłatnie dwa sosy.
Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas zdecydowanie najważniejsze. To dlatego nasze pizze przygotowujemy w oparciu o sprawdzony przepis i z wykorzystaniem świeżych i starannie dobranych składników. Zamówienia na obiady przyjmujemy sprawnie i bardzo szybko je realizujemy, nie tylko ekspresowo wypiekając smakowitą, chrupiącą pizzę, ale też bardzo szybko dostarczając ją na wskazany adres.
Jeśli masz ochotę, aby obiad zjeść w restauracji w Ursusie, to serdecznie zapraszamy Cię do naszego lokalu. Pamiętaj jednak, że istnieje możliwość zamówienia u nas pizzy z dostawą. Zrobić możesz to telefonicznie - kontaktując się z naszymi pracownikami, a także przez internet - składając zamówienie na naszej stronie internetowej. Wybierając tę drugą opcję będziesz mógł zdecydować się na płatność gotówką, kartą, przelewem, a nawet BLIKiem.
Nie trać więcej czasu, zamów smaczny obiad, który sprawi, że ten dzień będzie jeszcze lepszy!

Zamów obiad w Ususie: 791 919 779 lub 22 244 57 75