N°1 w mieście!

Spróbuj i przekonaj się sam

Jedzenie Ursus

Zgłodniałeś i szukasz restauracji w Ursusie z dobrym jedzeniem? Masz szczęście, bo bardzo dobrze trafiłeś. Serdecznie witamy Cię na stronie internetowej restauracji U Pizzera, w której będziesz miał okazję zamówić smakowitą pizzę, która z pewnością stanie się jedną z Twoich ulubionych. Póki co zachęcamy Cię do tego, abyś już teraz sprawdził nasze pełne menu!
Wszyscy lubimy dobre jedzenie. Na całe szczęście w Ursusie znaleźć można takie miejsca, jak nasza restauracja, w której jak w niebie poczują się nie tylko zwolennicy kuchni włoskiej i pizzy, ale też pozostałe osoby, które lubią zjeść coś naprawdę smacznego. To u nas zamówić można prawdziwą włoską pizzę, na cienkim i chrupiącym cieście. Proponowane przez nas jedzenie z dowozem w Ursusie przygotowywane jest przez doświadczonych kucharzy, którzy bazują na tradycyjnych i sprawdzonych przepisach. Warto również zauważyć, że w naszej restauracji jedzenie na wynos w Ursusie przygotowuje się na bazie tylko i wyłącznie świeżych składników, które zostały wcześniej dokładnie wyselekcjonowane.
Serdecznie zachęcamy Cię do zamawiania jedzenia w naszej restauracji. Możesz zrobić to na trzy sposoby:
  • odwiedzając nasz lokal i zamawiając pizzę na wynos
  • kontaktując się z nami telefonicznie i zamawiając jedzenie z dostawą
  • zamawiając przez naszą stronę internetową, dzięki czemu będziesz mógł wybrać dogodną formę płatności: kartą, przelewem, BLIKiem lub gotówką
Zapraszamy!

Zamów jedzenie w Ursusie: 791 919 779 lub 22 244 57 75