N°1 w mieście!

Spróbuj i przekonaj się sam

Jedzenie na telefon Ursus

Szukasz restauracji, w której zamawiać można jedzenie na telefon w Ursusie? Świetnie trafiłeś! Serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z pełnym menu obowiązującym w restauracji U Pizzera, w której zjesz smakowitą pizzę przygotowywaną według sprawdzonej receptury, którą pokochało wielu mieszkańców Warszawy! Nie zwlekaj, już teraz sprawdź nasze pizze i skontaktuj się z nami telefonicznie lub zamów online!
Dobrze rozumiemy, że szukałeś restauracji serwującej jedzenie na telefon w Ursusie, ale chcemy zapoznać Cię z naszym nowoczesnym systemem zamawiania jedzenia przez internet. Decydując się na jego wykorzystanie będziesz miał możliwość złożenia zamówienia w kilku prostych krokach, bez konieczności kontaktowania się z naszymi pracownikami. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest możliwość wyboru dogodnej formy płatności. Do wyboru masz między innymi tradycyjną płatność gotówką, płatność szybkim przelewem, kartą lub BLIKiem. Możliwości są ogromne i możesz wybrać tę opcję, która dla Cienie jest najbardziej wygodna.
Jeśli mimo wszystko chcesz zamówić jedzenie w Ursusie przez telefon, to śmiało się z nami skontaktuj. Nasi kucharze czekają na to, aby móc przygotować dla Ciebie smakowitą pizzę. Możesz być pewien, że zrobią to z najwyższą starannością korzystając tylko i wyłącznie ze świeżych składników. Sprawdź nasze szerokie menu i zadzwoń, a pizzę dostarczymy Ci w ekspresowym czasie!

Zamów jedzenie przez telefon: 791 919 779 lub 22 244 57 75